محصول به سبد خرید اضافه شد
0

تولید اولین پارچه اسپان باند نانو آنتی باکتریال در ایران

دسته‌بندی: اخبار و اطلاعات
تاریخ: 14 دی 1400
بازدید: 1,798

تولید اولین پارچه اسپان باند نانو آنتی باکتریال در ایران

دپارتمان تحقیق و توسعه گروه صنعتی سومریا افتخار دارد در جهت پیشرفت جامعه ي سلامت ايران،

در شرایط خاص بیماری کرونا، پس از ماهها آزمون و خطا و پشت سر گذاشتن انواع تست های آزمایشگاهی،

جهت تائید کارایی و ایمنی، برای اولین بار در کشور موفق به تولید پارچه اسپان باند نانو آنتی باکتریال گردیده است، تا در این برهه حساس فعلی التیام و ايمني بر خاطر و سلامت مردم این مرز و بوم باشد.

از تولیدات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. ست ملحفه و روبالشی و زیر انداز مسافرتی نانو آنتی باکتریال  جهت کاهش بار میکروبی در انواع سفرهای ریلی، هوایی و جاده ای

2. ساکهای دستی نانو آنتی باکتریال جهت خرید انواع مواد غذایی

3. البسه بیمارستانی نانو آنتی باکتریال، ماسک سه لایه پزشکی نانو آنتی باکتریال، پرده های جدا کننده نانو آنتی باکتریال مراکز درمانی که هر کدام با توجه به جایگاه کاربردشان،

کمک شایانی به حفظ سلامتی و کاهش بار میکروبی و عفونت دارند. این محصولات بعلت داشتن نانو ذرات که از پرمصرف ترین و ایمن ترین نانوذرات حال حاضر دنیا می باشند، خواص آنتی باکتریایی قابل قبولی از خود نشان داده، همچنین بعلت خاصیت کشندگی میکروارگانیسم ها که عامل ایجاد بوی نامطلوب می باشند در جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع به عنوان مثال در داخل کفش و امثال آن موثر می باشند. همچنین بعنوان جاذب اشعه فروسرخ و فرابنفش در کاربردهایی مانند صنایع کشاورزی موثر می باشد، همینطور بعلت مورفولوژی ذرات بکاررفته زیر دست منسوج لطیف تر گردیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تهران تماس حاصل نمایید: 85588-021

میلادپاکت

رفتن به بالای صفحه

شرکت تولیدی میلاد پاکت ایرانیان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی سومریا، تولیدکننده انواع ساک دستی پارچه ای، باکس بگ و البسه پزشکی یکبار مصرف (ست لباس بیمار،گان،شان،کلاه یکبار مصرف،ماسک جراحی و.....)ست ملحفه و همچنین پارچه های سوزنی اسپان باند (هیدروفوبیک و هیدروفیلیک، آنتی UV و آنتی باکتریال) با بیش از 10 سال سابقه تولید می باشد که با بهره مندی از انواع ماشین آلات پیشرفته زمینه کارآفرینی و تولید انواع ساک های دستی پارچه ای و پارچه اسپان باند را در شهرک صنعتی ایوانکی فراهم نموده است. شرکت میلاد پاکت ایرانیان افتخار همکاری با تولیدکنندگان بزرگ کشور در زمینه صنعتی، پزشکی، کشاورزی و … را دارد و همچنین تجربه صادرات پارچه به کشورهای همسایه ایران عزیزمان را دارا می باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم میلاد پاکت ایرانیان می باشد.
Copyright © 2020 vipjanebi.ir